Ženské zdieľania

Pozývam vás na ženské zdieľania,

kde sa môžeme rozprávať o vašom vzťahu k sebe, o vzťahoch, láskach, partnerstvách, priateľstvách, atypických vzťahoch, o radosti a bolesti, o čomkoľvek, čo ovplyvňuje váš emočný svet.

Viem, aké je, žiť v manželskom vzťahu, bola som v ňom vyše 25 rokov a pochádzam z rodiny, v ktorej platilo, že mojich rodičov rozdelila až smrť. Možno ani tá. 

Viem, aké je, žiť sama a mať vzťah, aj aké to je, byť v otvorenom (polyamorickom) vzťahu

Ak máte chuť, vypočuť si nahrávaný rozhovor alebo písaný rozhovor o vzťahoch, ktoré mám zažité, poteším sa aj vašim otázkam. 

Ak vás zaujíma, ako to mám s inšpiratívnym bývaním, písaním a so sebauvedomovaním, v tomto článku nájdete aj malý darček.

Nevšedné ženské zdieľania sú bezpečným priestorom, v ktorom si môžete overiť, či je “normálne”, čo žijete. Zdieľania môžu mať veľmi liečivý účinok.

Viedli ma k nemu múdre ženy aj muži, učili ma držať priestor, hľadať odpovede na otázky a niekedy neriešiť, ale s láskou prijímať a pozorovať, čo za dar chce problém priniesť alebo čo vytesnené priniesť na svetlo. 

POZVÁNKA NA STRETNUTIA 

so ŽENAMI

Pozývam vás do kruhu žien, ktorý priebežne vytváram podľa toho, aké sú vaše témy, otázky, obavy. 

PRIHLÁŠKA

Naše odporúčanie
Po odoslaní prihlášky by ste mali do 5 minút dostať automatickú odpoveď. Ak by vám neprišla, odporúčame, aby ste sa pre istotu pozreli, či sa nenachádza v Reklamách, pretože by sa mohlo stať, že by sa vám stratila aj naša odpoveď s konkrétnymi informáciami, na ktoré budete čakať. 

Comments are closed.

  • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


    Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?