Čo viem, čo chcem – sebarealizácia
a ja – mentoring

 • Ako zistím, čomu sa mám venovať a v akej oblasti sa realizovať?
 • Ako prepojím svoje talenty s prosperitou, keď sa chcem živiť tým, čo ma baví?
 • Aké sú moje sny – aké sú moje ZRUČNOSTI, POSLANIE a ako nájsť svoju cestu?

Mnoho mužov aj žien rieši podobné otázky. Čoraz viac ľudí si želá živiť sa tým, čo ich baví, čo vyživuje ich dušu. Ale dilemy majú rovnaké. Riešia, ako zosúladiť potreby duše s finančnými potrebami, ako v sebe vydolovať odvahu a nasledovať svoje vnútro bez toho, aby ohrozili svoje finančné toky.

Keď boli moje deti malé, riešila som, aké sú moje možnosti sebarealizácie a ako by som zároveň mohla nasledovať aj svoje sny. Venovala som sa podnikaniu, ktoré naozaj výborne prosperovalo. Robila som účtovníctvo slušnému množstvu firiem. Doteraz mi táto nadobudnutá zručnosť veľmi pomáha, ale nikdy, naozaj nikdy (!) som nemala pocit, že ma účtovníctvo baví. Pekne vylepšovalo náš rodinný rozpočet, ale moja duša trpela, čo som začínala pociťovať aj na svojom zdraví a chýbalo mi, ako prejaviť svoju kreativitu. Postupne prichádzali poznania, ktoré mi nesmierne pomohli. Najprv som vyriešila, ako vyriešiť oblasť podnikania, následne môj sen o písaní kníh.

Dnes podnikám a píšem a je pre mňa veľkou cťou, ponúknuť vám, ako sa mi podarilo nájsť svoju cestu. Verím, že vás bude motivovať a bude pre vás pozvánkou pre nájdenie vašej vysnívanej cesty. 

Aké moje talenty a zručnosti viem spojiť s podnikaním a s mojou sebarealizáciou?

Stretla som kamaráta, ktorý sa mi snažil s mojou dilemou o sebarealizácii pomôcť. Ponúkol mi veľmi jednoduché cvičenie. Trvalo asi hodinu a hoci ma výsledok veľmi milo prekvapil, nevedel mi povedať, ako ho uchopiť. A tak som sa vrátila domov a čakala som. Stal sa malý zázrak, o ktorom som dlho nemala odvahu hovoriť verejne. Raz som sa predsa len odvážila. Bolo to mimo Slovenska, keď ma jedna skvelá nadácia, ktorá v tom čase podporovala podnikateľky, vyslala ako svojho klienta do Madridu. Mala som svoj príbeh rozpovedať na medzinárodnej konferencii žien. Nik ma tam nepoznal, tak som sa priznala, ako sa mi môj podnikateľský príbeh prisnil. Bolo to práve po tomto cvičení a dnes, keď už vďaka svojej koučke – Zuzke Lauermanovej – viem (čo to málo, ale niečo predsa) o fungovaní mozgových dráh a neurokoučingu, rozumiem, prečo sa mi prisnil práve po tomto cvičení a čo za cesty v mojej hlave sa pospájali. Naozaj sa mi môj biznis plán prisnil! Rada vám o tom poviem viac, ale keďže vám nemôžem sľúbiť, že sa vám stane niečo podobné, ponúkam vám možnosť pracovať s cvičením prostredníctvom techník, ktoré som na mojej ceste spoznala a prepojila. 

Cvičenie – čo viem a čo chcem 

Ide o veľmi jednoduché zadanie, ktoré je dôležité spraviť predtým, ako si spolu dohodneme termín konzultácie. Bude mi cťou, viesť vás, ale úvodne je nevyhnutné, aby ste venovali čas odpovediam na otázky, ktoré sú v nadpise. Optimálne je, keď spíšete kompletný zoznam všetkých vašich zručností (bez toho, aby ste riešili, či sú dostatočne zaujímavé alebo aj reálne). Ak viete šoférovať traktor a robiť webstránky ako moja parťáčka Zsanett Berec, tak to tam napíšte. Jedno môže byť kľúčové, druhé zase môže poslúžiť ako váš príbeh a je to vtipné z hľadiska vašej marketingovej zapamätateľnosti, s čím sa dá tiež krásne pracovať. Aj vašej marketingovej zapamätateľnosti sa môžeme venovať. K vášmu podnikaniu sa predsa hodí príbeh…

Ako si najlepšie spísať svoje zručnosti a sny

Snažte sa napísať aj o vašich zručnostiach aj o vašich snoch všetko, najlepšie v bodoch, t.j. píšte ich pod seba. Ak chcete viesť hotel a nemáte skúsenosti ani vzdelanie, ktoré vedenie hotela vyžaduje, neobmedzujte svoj sen. Ja som si ho napísala a napokon bol práve tento sen pre výsledok môjho cvičenia najkľúčovejší. Nemyslím si, že by to všetko, čo sa následne udialo, bolo bývalo vyústilo do realizácie môjho sna. Áno, práve vďaka tomuto cvičeniu som si v roku 1996 založila cestovnú kanceláriu. Nebolo to vedenie hotela, ale skúsila som si veľa príbuzných profesií a môj kontakt s cestovným ruchom trvá dodnes, hoci som vedenie cestovnej kancelárie po 20. rokoch zamenila za konzultácie pre ubytovateľov, hotelierov aj pre podnikateľov, ktorí riešia, ako si cestovnú kanceláriu založiť, ako sprevádzkovať hotel, penzión, ako prenajať chalupu. Napokon som si vyskúšala aj samotný prenájom vlastnej chalupy. Uvidíme, čo bude s ďalšími mojim snami, ale splnila som si aj sen a napísala a vydala som niekoľko svojich snov a vyskúšala som si aj úlohu vydavateľky. 

Slová, ktoré vyslovíme alebo napíšeme, majú silnú moc. Je dobré vedieť, ako s nimi disponovať. Podobne aj naše talenty. 

Je veľmi užitočné, vedieť, ktoré talenty v skutočnosti máme prirodzené a o ktorých si to len myslíme. Z podobného omylu ma vyviedli nástroje, ktoré robí naša  talentová koučka Katarína Plichtová, o ktorej práci sa vám – v rámci môjho mentoringu – zaiste zmienim a navrhnem vám pozrieť si náš spoločný rozhovor o talentoch a Gallupovom teste.

Čo vám môže priniesť mentoringová služba Čo viem, čo chcem?

Budeme spolu hľadať odpovede na otázky:

 • Čo je to, čo naozaj chcem robiť? 
 • Uživí ma práca, ktorá ma baví? 
 • V čom podnikať a  v čom sa realizovať? 

Možno sa na ne podarí odpovedať hneď, možno nie. Dôležité je, že si v hlave začnete vytvárať novú cestu, ktorá vás má veľkú šancu priviesť k želanej odpovedi. Ak si budete priať v procese hľadania pokračovať so mnou,  nižšie nájdete moju ponuku.

Pre koho je tento mentoring určený
 • kto rieši svoju sebarealizáciu a hľadá svoju cestu, svoje poslanie, svoje smerovanie
Pre koho tento mentoring nie je určený
 • kto našiel svoju cestu, poslanie aj svoju sebarealizáciu – ale poteším sa, ak moju službu niekomu navrhnete absolvovať
Ako postupovať v prípade záujmu o mentoring Čo viem, čo chcem?

V prvom rade navrhujem(e) vyplniť prihlášku, odoslať ju a uhradiť cenu za službu, ktorú si želáte. Ak máte záujem tento produkt niekomu venovať, napíšte nám o tom do poznámky aj s menom obdarovaného. Následne si zladíme termín a pred ním je ideálne mať spísaný vlastný zoznam snov a zručností. 

Termíny a ceny

Cena hodinového mentoringu je 55 € + DPH

Pri zakúpení štyroch konzultácií naraz (optimálne riešenie z hľadiska procesov po konzultácii) máte výhodnejšiu cenu za jedno stretnutie. 

Pri kúpe štyroch konzultácií, ktoré k tejto službe navrhujeme mať, t.j. 4 x 55 € by vás vyšiel 220 € + DPH. 

Ale ak si objednáte balík 4 x 55 € naraz, t.j. urobíte jednorazovú objednávku, vyjde vás len 189 € + DPH,

čiže pri kúpe štyroch konzultácií, ktoré okrem úvodnej konzultácie navrhujeme, ušetríte až 31 € + DPH!

Termíny sa dohadujú individuálne. 

Špeciálny bonus:
jedna z mojich kníh Juliet a tá druhá – pri osobnom odbere v tlačenej verzii alebo v e-verzii emailom. 

Gabriela Revická: Juliet a tá druhá

Podpora blízkeho – darčeková poukážka na mentoringovú službu

Stačí, keď pri objednávke uvediete do poznámky meno osoby, ktorej chcete túto službu venovať a pomôcť mu vyriešiť jeho dilemy. 

Lektorka Gabi Revická 


Venujem sa lektorskej činnosti pre podnikateľov a podnikateľky – v rámci projektu E-ženy.sk a pre autorov nových rukopisov (literario.eu). Vyše 20 rokov som mala cestovku so špecializáciou na Slovensko, preto ponúkam aj konzultácie pre cestovné kancelárie a ubytovateľov.

Moja tvorba súvisí aj s oblasťami podnikania, v ktorých som pôsobila. Napríklad Juliet a tá druhá (pri objednávke tejto služby ju získate v e-verzii ako darček) sa odohráva v prostredí slovenských unikátov, čo je ovplyvnené práve mojím pôsobením v cestovnom ruchu. Kľúčovo však ide o dôverný rozhovor medzi dvoma ženami. Ten nie je len o podnikaní, ale aj o hlbinách ženskej duše, o rozmere našej ženskej energie a sexuality. 

Študujem Etikoterapiu, Araretamu, Posvätnú sexualitu a mám za sebou mnoho hodnotných kurzov z oblasti osobného rozvoja (koučing) a kultúry (Liečivé divadlo). Robím rozhovory s ľuďmi, ktorí ma inšpirujú a prinášajú do môjho života nové pohľady na svet (vilovo.sk).

Som autorkou dvoch dvojjazyčných kníh o Slovensku, ktoré doslova obleteli svet:

I will show You Slovakia / Ukážem Ti Slovensko (táto kniha obletela svet a je vypredaná),

Tips for trips around Slovakia / Tipy na výlety po Slovensku (dostupná v tlačenej verzii).

Moja prvá kniha Momenty zo života vydatej ženy je vypredaná, no pripravuje sa e-verzia, 

Juliet a tá druhá je dostupná v tlačenej aj v e-verzii a rada s vami o nej budem diskutovať. 

Čo viem, čo chcem – audioukážka mentoringu s Gabi Revickou

PRIHLÁŠKA

Comments are closed.

 • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


  Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?