Juliet a tá druhá, kniha o ženskej energii

…Keď začne žena hľadať odpovede na otázky o sebe samej, o svojich emóciách a o odložených potrebách svojej duše…

…Keď začne žena v pokročilej fáze manželstva, keď deti vyrastú, vidieť viac seba a odhaľovať neznáme pocity… 

…Kto som, kam kráčam, čo som ešte chcela o sebe vedieť a doteraz na to nebol čas…

Čo moja kniha prináša ženám

Juliet a tá druhá je moje rozpomínanie, malá kniha plná rozhovorov, ktoré sa odohrávajú počas výletov v prostredí slovenských unikátov. Juliet a Sára spolu hovoria o všetkom, čo má v živote ženy hlbší zmysel. Najviac o ženskej energii a ženskej sexualite. Veľmi jemná a citlivá erotika v ezoterike, ktorá veľmi citlivo otvára aj tabu o bisexualite.

Juliet sa so Sárou zoznámila po jej prednáške na medzinárodnom tréningu. Vedela, že pochádza z Írska a že vlastnia s manželom sieť penziónov v západnej Európe. Vôbec jej však nenapadlo, že sa z nich stanú blízke priateľky a poverí ju hľadaním penziónu na Slovensku. Počas početných ciest jej Sára odovzdávala svoje múdrosti, skúsenosti z podnikania a odpovede na otázky, ktoré sa v Juliet otvárajú v pokročilej fáze manželstva. 

O mne

Recenzie

Som ňou a ona je mnou… Som plná. Je to nádherný pocit, že takúto nežne plynúcu a žensky krásnu knižku napísala Slovenka. Som na to hrdá. Akoby všetky tie miesta, ktorými príbeh prechádza, v sebe oživovali prítomnosť slovenskej Bohyne. Vďaka tejto knižke som sa ešte viac zaľúbila do ženy, ktorou som. A myslím, že toto teraz my slovenské ženy potrebujeme. Ďakujem, Gabika.

Silvia Galátová

V angličtine existuje na to veľavravný výraz – unputdownable. Hovorí o dôležitej kvalite knihy, ktorú Juliet a tá druhá rozhodne má. Autorka čitateľa nešetrí (v tom dobrom zmysle slova) a na úvodných stranách ho vyprovokuje do zvedavosti, ktorá mu nedovolí prestať čítať. Potrebuje skrátka vedieť, ako ďaleko sa dve hlavné hrdinky vo svojej zápletke dostanú. A rozuzlenie tej zápletky prináša poznania o myšlienkach a vnímaniach ženy, ktoré zostávajú z rôznych dôvodov väčšinou skryté..

Mirka Bajaníková

Je to krásna kniha o oslave ženstva. Otvára pandorinu skrinku ženy a jej intimity, snov, mágie a tajomstiev. Je to odvážna a vzrušujúca téma ženskej duše. Autorka prepája duchovno, sexualitu a slovenskú prírodu. Knihu som prečítala skoro na “jeden šup”. Je to príbeh v príbehu a vynorí sa vám pri ňom množstvo otázok. Pri jej čítaní dostanete chuť na nežnosti, ktoré dlžíme sebe a svojmu partnerovi, odvahu byť rozporuplná, krehká a svoja, chuť objavovať svoje ďalšie vnútorné svety, chuť na svoje tajomstvá a chuť dať si prázdniny v slovenskej prírode a zažívať to všetko tam a možno aj viac. Gabika, táto vzrušujúca kniha má u nás doma čestné miesto a rozhodne by som si ju nenechala ujsť…

Slávka Halčáková

Čítanie o Juliet bolo pre mňa ako pohladenie na duši. Možno som to prežívala o to viac, že poznám jej autorku a že mám od nej krásne venovanie v úvode, no možno aj preto, že mi akurát „sadla“ do vývoja udalostí v mojom živote a priniesla úžasný pokoj a harmóniu. Dotkla sa mojej citlivej struny – ženskosti, ktorú som po pôrode tak úpenlivo v sebe hľadala a nevedela sa zmieriť s tým, že už nie som „taká dokonalá“ ako predtým. Musela som sa postupne znova naučiť mať sa rada, aby som tú lásku mohla odovzdávať ďalej, aby som znovu našla vnútorný pokoj a harmóniu. A ja to konečne preciťujem, začínam sa prijímať a je to veľmi liečivé. Gabikin príbeh o vnútornej bohyni a našej láske k nej mi preto zapadol do tohto obdobia ako uliaty.Chcem sa Gabike veľmi pekne poďakovať za tie emócie, ktoré som prostredníctvom Juliet mohla prijať. Ďakujem, že si sa so svojimi pocitmi podelila s ostatnými ženami, Tvoja knižka je plná nehy, ženskosti a oslavy, hoci je taká útla. To, že je skvele napísaná a ja som ju doslova „zhltla“, ani nemusím písať.

Tamara Osaďanová

Juliet sa číta jedným dychom, ľahko a so záujmom. Ponúkla mi pohľad do ženskej duše, vzťahov, manželstva a hľadania samej seba, vlastnej rovnováhy. A zároveň je to skvelá reklama na prekrásne Slovensko, na jeho menej známe zákutia, ktoré mám dnes chuť vidieť a navštíviť.

Zuzana Banášová

Ako si môžete knihu o Juliet kúpiť

Jednoducho – cez môj web. Stačí kliknúť na tlačidlo ,,Chcem si kúpiť knihu“ a zadať požadované údaje, my vám ju do 3 dní doručíme. Nájdete ju aj v sieti kníhkupectiev Panta Rhei a Martinus.

Cena knihy: 5,90€

+ poštovné a balné 2€

Najčastejšie otázky

1. Čo mi kniha prinesie a pre aký typ ženy je vhodná?

Juliet prináša hlboký ponor do duše ženy. Odpovede na otázky, ktoré si kladieme, keď začneme odvážnenie spoznávať samé seba. Juliet vo vás môže prebudiť cestu hľadania, priblíži vás k vašej vnútornej žene, k sebaláske, ženskej energii a má predpoklady priviesť vás k odvážnejšiemu pohľadu na rozmery ženskej sexuality. 

2. Je Juliet vhodná pre maminy, dcéry, aj staré mamy?

Juliet prináša tému, ktorá je vhodná pre ženy v každom veku, záleží od vnútorného naladenia čitateľky, či je pripravená, pre sebapoznávanie. Ak chcete moju knižku darovať, nebudete riskovať, pretože aj odvážnejšie témy prinášam veľmi citlivo. Čitateľky, ktoré so mnou o nej besedovali, predstavujú ženy rôzneho veku. 

3. Dajú sa kúpiť aj iné knihy z môjho vydavateľstva?

Áno, avšak v tom prípade vás presmerujem na web Laury Filipi, čo je moje umelecké meno.

Vyplňte objednávku a kniha bude vaša

Comments are closed.

  • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


    Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?