O mne

Gabi Revická – venujem sa podnikaniu, autorom a skúmaniu ľudskej duše. Svojich klientov s najväčšou obľúbou sprevádzam na ceste k sebaláske a k ich sebarealizácii. Som síce akreditovaný kouč a pri svojej práci využívam prvky koučingu. Medzi moje najvzácnejšie talenty podľa Gallupovho testu patria: vymýšľajúca, vizionárka, strategická, spoločenská, akčná. Využívam ich pri hľadaní stratégií a plánov u seba aj u mojich klientov.

Moje rodinné zázemie: po takmer 30-ročnom vzťahu som sa vrátila späť k svojej slobode a začala viac spoznávať samú seba. Naše dcéry sú dospelé, podobne ako dve malé vnučky, aj ony sú mojimi veľkými láskami. Verím, že  pre ne jedného dňa vytvorím rodovú knihu, ktorú budú odovzdávať pokračovateľkám a pokračovateľom nášho rodu a spájať sa so silou našich predkov. 

V čom sa realizujem: Možno poznáte komunitu podnikateliek, autoriek a virtuálnych asistentiek E-ženy. Som jej spoluzakladateľkou a vediem ju spolu s tímom ďalších šikovných žien, posledné roky s mojou biznis-parťáčkou a priateľkou Tamarou Osaďanovou. Veľmi užitočnou pomocou je pre mňa spolupráca s dcérami Niki Kolesárovou a Viki Revickou, dlhoročnou priateľkou z podnikania Zsanett Berec a s virtuálnymi asistentkami aj poradkyňami, bez ktorých by som celú prácu nedokázala zvládať.

Od roku 1996 som lektorka v službách cestovného ruchu (ubytovatelia a malé cestovné kancelárie).  Vytvorila som Autorskú školu literario.eu, ktorá podporila vznik mnohých nových diel, učím v nej autorov pracovať s rukopismi a Ako vydať knihu.  Som autorkou 5 kníh: Momenty zo života vydatej ženy a dvojjazyčná knižka Ukážem ti Slovensko, ktorá sa dostala na všetky kontinenty sveta. Jej pokračovaním je Tips for trips around Slovakia. Moja obľúbená knižka Juliet a tá druhá je erotikou v ezoterike, je o sebaláske, ženskej energii a širšom pohľade na ženskú sexualitu. Keď som ju dopísala, začala som chodiť do školy kňažky Katinka z anglického Avalonu. Aktuálne sa vzdelávam v oblasti etikoterapie pod vedením Vladka Červenáka. Hoci mám oficiálne vzdelanie kouča, pri práci s klientmi uprednostňujem prácu sprievodcu.

Rozhovory: vediem najradšej naživo, ale veľmi si vychutnávam aj moju novú prácu v rámci projektu Audio-rádio Vílovo. Publikovala som niekoľko rozhovorov pre časopis Vitalita /autor kníh o Anastázii – Vladimír Megre, autorka vibračných esencií Araretama – Sandra Epstein z Brazílie, atď/. Milujem zdieľania. Zdieľam so ženami v rámci mojich podporných skupín, ale aj v rámci mojich online aktivít nielen pre E-ženy, ale aj v rámci našej etiko-terapeutickej “sangy”.

Viac informácií o mne nájdete na www.gabriela.ezeny.sk.

Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?

Comments are closed.