Pre autorov

Rada by som vás pozvala na niektorý z mojich webinárov. Primárne sa venujem podpore podnikateľov a autorov. V spoluráci s E-ženami a s Autorskou školou Literario ponúkame každý mesiac veľmi užitočné vzdelávacie aktivity. Ich obsah je naozaj pestrý, odporúčam odoberať naše novinky emailom. Aktuálny prehľad webinárov pre podnikateľov a podnikateľky nájdete na www.ezeny.sk

Ak vám termíny webinárov (virtuálne asistentky, instagram, online podnikateľka, umenie delegovať, biznis brunch, online klub, autorské webináre, atď) nesedia, rada vám ponúknem individuálny termín.

Možno je pre vás zaujímavé, byť v niektorej z podporných skupín Gabi’s Support Groups, ktoré sú zamerané na rôzne oblasti života ženy. Odporúčam napríklad nový formát 6×6, ktorý je zameraný na špecifické ciele, čiže v porovnaní s verziou 5×5 alebo 7×7, ktoré sú všeobecnejšie, sledujú účastníci skupiny veľmi podobný zámer. Napríklad: autori, ktorí sa chcú venovať marketingu svojej knihy, podnikatelia, ktorí chcú zmeniť svoju webstránku a venovať sa efektívnejšiemu marketingu alebo jazykovo homogénna skupina, ktorá sa chce spojiť s rovnakým trhom (maďarsky hovoriace podnikateľky), podnikatelia z oblasti cestovného ruchu.

Aktuálne vám ponúkam nasledujúce aktivity: 

Zaujímajú vás fotografie zachytávajúce atmosféru mojich podporných skupín? Nech sa páči.

Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?

Comments are closed.