Moje knihy

Keď som sa vydávala, bola som veľmi mladá a nevedela som, že rovnako, ako sa striedajú ročné obdobia, slnko a dážď alebo fázy Mesiaca, menia sa aj fázy manželstva. Nik mi to nepovedal a žiadne povinné čítanie pre vydaté ženy som nenašla… Dnes viem, že sú také dni, keď sme plné šťastia a radosti, lebo nám je dopriate mať muža, s ktorým chceme prežiť svoj život. Tešíme sa z našich detí, lebo si uvedomujeme, že mať svoju rodinu je veľká vzácnosť. Reportáž zo života vydatej ženy je však aj o iných dňoch. Napríklad aj o takých, keď pomôže opakovanie mantry: „Nezabiješ, nezosmilníš, nezabiješ, nezosmilníš…“ Lebo byť šťastne vydatá dá niekedy poriadne zabrať. Tak aký si dnes mala deň, žena vydatá?

 


Juliet a tá druhá je moje rozpomínanie. Rozpamätávanie venované všetkým bytostiam pre nájdenie lásky v sebe. Erotika v ezoterike…
Gabriela Revická

Rozpomínanie o vnútornej bohyni – kniha o ženskej energii, ženskej sexualite, erotika v ezoterike.

Juliet sa so Sárou, zoznámila po jej prednáške na medzinárodnom tréningu. Vedela, že pochádza z Írska a že s manželom vlastnia sieť penziónov v západnej Európe.

Vôbec jej však nenapadlo, že sa z nich stanú blízke priateľky a že ju poverí hľadaním penziónu na Slovensku. Počas početných ciest jej ukazuje naše unikáty a Sára jej odovzdávala svoje múdrosti, skúsenosti, no otvárala aj mnohé neznáme témy. Rozprávali sa spolu o všetkom, čo má v živote ženy hlbší zmysel. Najviac o ženskej energii a ženskej sexualite.


Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I, II, ktorá sa dostala na všetky kontinenty sveta. Jej pokračovaním je kniha Tipy na výlety po Slovensku –  Tips for trips around Slovakia.

Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I, je ideálny tip pre tých, ktorí chcú ukázať Slovensko v zahraničí a ich batožinový priestor je limitovaný. Malé knižky o Slovensku zbalíte aj do batožiny pri odlete do zahraničia.
Na 44 stranách nájdete nekomerčné krátke články o tom, kam na Slovensku ísť a čo poznať.

Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia II má podnázov Najmilšia knižka o Slovensku, čo si vyslúžila vďaka oceneniu čitateľov prvej verzie. Je výborným sprievodcom pre tých, ktorí chcú spoznať Slovensko alebo ho chcú ukázať aspoň v obrázkovej verzii v zahraničí.

Autorka Gabriela Revická pôsobí ako promotérka slovenského vidieka a lektorka v službách cestovného ruchu od roku 1996.

Tips for Trips Around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku – malá dvojjazyčná kniha (anglicko-slovenská verzia), vhodná pre tých, ktorí našu krajinu radi spoznávajú, ale aj ako darček do zahraničia.
Knižka je novým a vylepšeným voľným pokračovaním titulu Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I.

Po úspešnom titule Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia, vytvorila autorka ďalšieho šikovného sprievodcu po turistických atrakciách Slovenska, ktorého obsah zostavila na základe obľúbenosti unikátov z pohľadu návštevníkov našej krajiny. Cestovnému ruchu sa venuje takmer 20 rokov, pôsobí ako konzultantka pre cestovné kancelárie, ubytovateľov a vedie turistickú políciu.


Rada o mojich knihách hovorím, obzvlášť o Juliet a moje knižky o Slovensku sú zase obľúbenými darčekmi pre priateľov v zahraničí alebo pre návštevníkov Slovenska. Sú šikovné, skladné, dvojjazyčné a je v nich to najdôležitejšie o našej krajine, hoci ani zďaleka nie všetko obdivuhodné, čo Slovensko ponúka.

Aktuálne sú v predaji len dve moje knižky – Juliet a tá druhá a Tipy na výlety po Slovensku – Tips for trips around Slovakia. Môžete si ich objednať v sieti Martinus, Panta Rhei alebo aj priamo a vo zvýhodnenej cene ako set, a to:

Juliet a tá druhá+ Tipy na výlety po Slovensku spolu len za 9.99€ (osobne s podpisom autorky alebo poštou s poplatkom za  poštovné a balné) cez  grevicka@tricio.sk 

Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *