Moje knihy

Juliet a tá druhá a Milenky žien spolu v cene 13,99 € – tento výhodný set si môžete objednať na milenkyzien.sk

V roku 2022 som vydala pod mojím umeleckým menom Laura Filipi knihu Milenky žien (môžete si ju objednať v e-verzii aj v tlačenej verzii), ktorá je voľným pokračovaním knihy Milenky z roku 2010 (aktuálne vypredaná).

Laura Filipi – Milenky žien

Erotické poviedky pre ženy aj mužov. Príbehy, ktoré veľmi citlivým spôsobom opisujú milenecké zápletky medzi ženami a približujú tabu o bisexualite. Majú náboj, intimitu a etiku. Jemne otvárajú aj svet rituálov a tantry, ktoré ma nesmierne vábili a v súčasnosti sa im vďaka mojím vzácnym učiteľom a učiteľkám aj venujem.
Svoj vlastný príbeh o dlhoročnom vzťahu s mužom, neskôr o dlhoročnom vzťahu so ženou s prvkami polyamórie otváram v rozhovore s Máriou Bernáthovou (môj verejný coming out) Koľko podôb môže mať láska. Rada odpovedám na otázky, ktoré sa týkajú vzťahov medzi ženou a mužom, medzi ženami, o vrstvách vzťahu, o tom, čo mi priniesla tantra, ako odlišne vnímam neveru a ako polyamóriu.


Juliet a tá druhá je moje rozpomínanie. Rozpamätávanie venované všetkým bytostiam pre nájdenie lásky v sebe. Erotika v ezoterike…
Gabriela Revická

Rozpomínanie o vnútornej bohyni – kniha o ženskej energii, ženskej sexualite, bisexualite, erotika v ezoterike.

Juliet sa so Sárou, zoznámila po jej prednáške na medzinárodnom tréningu. Vedela, že pochádza z Írska a že s manželom vlastnia sieť penziónov v západnej Európe.

Vôbec jej však nenapadlo, že sa z nich stanú blízke priateľky a že ju poverí hľadaním penziónu na Slovensku. Počas početných ciest jej ukazuje naše unikáty a Sára jej odovzdávala svoje múdrosti, skúsenosti, no otvárala aj mnohé neznáme témy. Rozprávali sa spolu o všetkom, čo má v živote ženy hlbší zmysel. Najviac o ženskej energii a ženskej sexualite.


Tips for Trips Around Slovakia/ Tipy na výlety po Slovensku – malá dvojjazyčná kniha (anglicko-slovenská verzia), vhodná pre tých, ktorí našu krajinu radi spoznávajú, ale aj ako darček do zahraničia.
Knižka je novým a vylepšeným voľným pokračovaním titulu Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I.

Po úspešnom titule Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia, vytvorila autorka ďalšieho šikovného sprievodcu po turistických atrakciách Slovenska, ktorého obsah zostavila na základe obľúbenosti unikátov z pohľadu návštevníkov našej krajiny. Cestovnému ruchu sa venuje takmer 20 rokov, pôsobí ako konzultantka pre cestovné kancelárie, ubytovateľov a vedie turistickú políciu.


Keď som sa vydávala, bola som veľmi mladá a nevedela som, že rovnako, ako sa striedajú ročné obdobia, slnko a dážď alebo fázy Mesiaca, menia sa aj fázy manželstva. Nik mi to nepovedal a žiadne povinné čítanie pre vydaté ženy som nenašla… Dnes viem, že sú také dni, keď sme plné šťastia a radosti, lebo nám je dopriate mať muža, s ktorým chceme prežiť svoj život. Tešíme sa z našich detí, lebo si uvedomujeme, že mať svoju rodinu je veľká vzácnosť. Reportáž zo života vydatej ženy je však aj o iných dňoch. Napríklad aj o takých, keď pomôže opakovanie mantry: „Nezabiješ, nezosmilníš, nezabiješ, nezosmilníš…“ Lebo byť šťastne vydatá dá niekedy poriadne zabrať. Tak aký si dnes mala deň, žena vydatá?


Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I, II, ktorá sa dostala na všetky kontinenty sveta. Jej pokračovaním je kniha Tipy na výlety po Slovensku –  Tips for trips around Slovakia.

Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia I, je ideálny tip pre tých, ktorí chcú ukázať Slovensko v zahraničí a ich batožinový priestor je limitovaný. Malé knižky o Slovensku zbalíte aj do batožiny pri odlete do zahraničia.
Na 44 stranách nájdete nekomerčné krátke články o tom, kam na Slovensku ísť a čo poznať.

Ukážem ti Slovensko – I will show You Slovakia II má podnázov Najmilšia knižka o Slovensku, čo si vyslúžila vďaka oceneniu čitateľov prvej verzie. Je výborným sprievodcom pre tých, ktorí chcú spoznať Slovensko alebo ho chcú ukázať aspoň v obrázkovej verzii v zahraničí.

Autorka Gabriela Revická pôsobí ako promotérka slovenského vidieka a lektorka v službách cestovného ruchu od roku 1996.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


    Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?