Konzultačné a poradenské služby

S radosťou vám ponúkam individuálne konzultácie s prvkami koučingu / som akreditovaná koučka, ale robím primárne konzultácie, rozhovory a mentoring.

Pôsobila som vyše 20 rokov v službách cestovného ruchu ako majiteľka cestovnej kancelárie Tricio, viedla som celonárodné aj individuálne školenia pre ubytovateľov a sama som neskôr ubytovacím službám venovala. Podnikám od roku 1992,  koordinujem OZ E-ženy, ktoré sa primárne venuje podpore online podnikania a projektu Virtuálne asistentky. Spolu s dcérou, s ktorou máme formu rodinného podnikania, realizujeme každý rok desiatky online webinárov. 

Vzdelávanie považujem za nevyhnutný proces a súčasť rastu. Okrem technických vecí venujem čas osobnostno-rozvojovým aktivitám. Vnímam, že keď učím a mentorujem, sama sa potrebujem posúvať ďalej. 

Som dlhoročnou žiačkou (2012) školy posvätnej sexuality u Katinky Soetens
z Avalonu, študovala som etikoterapiu u Vladimíra Červenáka (2019), aktívne a dlho skúmam systém Araretama od Sandry Epstein za Brazílie (2010), absolvovala som hodiny koučingu u skvelých koučov (Zlatica Stubbs, Zuzana Lauermanová), ovládam slušné základy SRT (Jadeja) a pravidelne zdieľam s ľuďmi, ktorí ma inšpirujú. 

Medzi moje najvzácnejšie talenty podľa Gallupovho testu patria: vymýšľajúca, vizionárka, strategická, spoločenská, akčná. Využívam ich pri hľadaní stratégií a plánov u seba aj u mojich klientov. Podľa Human designu som manifestujúca generátorka, čo vám o mne tiež mnohé môže napovedať. 

Venujem sa témam:

Individuálne rozhovory – konzultácie s prvkami koučingu:

 • o vás,
 • o vašej sebarealizácii, 
 • o živote, 
 • o vzťahoch, 
 • o tom, čo vás ťaží
 • o snoch, zámeroch a o ich zmyslupnosti (ktoré majú a ktoré nemajú zmysel), 
 • o práci, ktorú robíte alebo by ste ju chceli začať robiť (zamestnanie, podnikanie, start-upy), 
 • o vašej tvorbe a potrebách duše

Cena za jedno sedenie 89 €, cena za viac po sebe nasledujúcich sedení – dohodou.

Konzultácie a služby pre autorov

Podrobný prehľad mojich služieb pre autorov, autorské posudky, editovanie rukopisov, autorské kurzy, podporné skupiny nájdete v časti Pre autorov.

!!!! Maminy na materskej dovolenke a osoby, ktoré sú v núdzi – informujte sa o cenových zvýhodneniach.

Poradenstvo pre ubytovateľov

 • ako začať prenajímať chalupu, 
 • ako získať klientov, 
 • základy marketingu pre ubytovateľa

Poradenstvo – základná cena 85 € / 90 min, v prípade, že je nutné vycestovať, dohadujeme si ceny dohodou, v niektorých prípadoch bartrom. 

Spolupráca s ubytovateľskými portálmi – ceny dohodou po úvodnej konzultácii.

 Obsiahlejšie poradenstvo a služby pre ubytovateľov – dohodou. Poteším sa, ak mi napíšete o vašej chate, chalupe, penzióne, hotely viac, určite spolu niečo múdre vymyslíme. S radosťou vám ponúknem moje know how, ktoré som získala ako majiteľka cestovky pre slovenský trh a neskôr ako prenajímateľka 3 ubytovacích zariadení na Slovensku. 

Poradenstvo Ako si založiť cestovnú agentúru a ako získať garanta

 • Poradenstvo Ako si založiť cestovnú agentúru a ako získať zákonného zástupcu pre cestovnú agentúru vám s radosťou ponúknem. Vo väčšine prípadov viem(e) prostredníctvom mojej firmy zákonného zástupcu pre cestovnú agentúru (žiaľ, nie cestovnú kanceláriu) zabezpečiť, je však nevyhnutné, aby sme si spolu prešli celú problematiku prostredníctvom úvodnej konzultácie. Presnejšie informácie o podmienkach pre založenie cestovky a o poradenskej službe nájdete na stránke ezeny.sk.
 • Ak máte dilemu, či si máte zakladať cestovnú agentúru alebo cestovnú kanceláriou, môžeme ju rozobrať na predmetnej konzultácii, avšak garanta pre cestovnú kanceláriu vám z kapacitných dôvodov aktuálne nevieme zabezpečiť. Garanta pre cestovnú agentúru vám zabezpečiť vieme aj v roku 2024.  

Moja firma je platcom DPH, preto bude k faktúre pripočítané dph. 

Objednávka konzultačných služieb

Comments are closed.

 • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


  Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?