Byt na predaj – Voderady – výborná investícia

Krásny 3-izbový byt v obci Voderady medzi Trnavou a Sencom. Nachádza sa neďaleko veľmi pekne zrekonštruovaného kaštieľa a v blízkosti parku (cca 7 min pešou chôdzou). 

Nachádza sa na treťom poschodí (3/3, bez výťahu) a má vlastný balkón. K bytu prislúcha pivnica, záhradka, aj priestor pre bicykle. Parkovanie je pred bytovkou, vedľa ktorej je areál športového vyžitia. Je to veľmi milý byt, tichý, na pokojnom mieste. Areál, v ktorom sa nachádza lemuje priestor umeleckej školy. Samotná poloha a atmosféra bytu ponúkajú veľmi príjemné bývanie.  

Byt sa predáva čiastočne zariadený – veľmi kvalitná manželská posteľ, málo používaná, s výbornými matracmi vo vynikajúcom stave, sedačka v obývačke, na chodbe aj v spálni sú roldory, plne vybavená kuchyňa (zabudovaná umývačka, elektrický sporák s rúrou), všetko kvalitné značky a vcelku nové elektrospotrebiče.

V priestrannej kúpeľni sa nachádza krátko používaná kvalitná práčka. (Chladnička, televízor a jedálenský stôl s posedením – dohodou). Byt má vlastnú klímu, žalúzie, závesy aj tienidlá.
Aj v byte, dokonca aj v bytovke je filter na vodu. Má vlastné kúrenie a teda vlastný kotol na plyn, sporák je na elektriku.  

Celková výmera podlahovej plochy bytu vrátane balkóna je 66,11m2, z toho plocha bytu je 59,18 m2, balkón 5,32 m2, plocha pivnice je 1,61 m2

K bytovému domu prislúcha záhrada, na ktorej bude mať budúci majiteľ spoluvlastnícky podiel.

Cena: 159 000€  so zariadením a elektrospotrebičmi, dohoda v prípade hotovosti. 

Web kaštiela vo Voderadoch: kastielvoderady.sk

výhľad z izby a zo spálne - byt vo Voderadoch na predaj

Comments are closed.

  • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


    Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?