Pobyty Kuranderka

Pozvánka

   do Vílova, na chalupu Kuranderka

Možno sem prídete iba vypnúť, oddychovať, dýchať čistý vzduch a zbierať bylinky. Dokončovať svoje projekty a medzitým sa prechádzať, jesť zdravú stravu, byť na hojdačke v lese a proste len byť.  Aj pre vás platí moja pozvánka. Kuranderka je úplne nedokonalá chalupa, ale pre vypnutie alebo aj pre kreatívnu realizáciu je Vílovo priam liečivé.

Keby ste mali záujem počas pobytu o moje služby, rada vám ich ponúknem, ale možno vám tu bude výborne aj vo vlastnom svete ticha (v maune). Môžete sa tu venovať svojim projektom, medzitým sa prechádzať po lese, nasávať atmosféru pokoja počas dňa, ale aj počas nočných prechádzok. Ak by ste však mali záujem, ponúkam vám:  

Individuálne rozhovory 

 • o vás,
 • o vašej sebarealizácii, 
 • o živote, 
 • o vzťahoch, 
 • o snoch, zámeroch a o ich zmyslupnosti (ktoré majú a ktoré nemajú zmysel), 
 • o práci, ktorú robíte alebo by ste ju chceli začať robiť (zamestnanie, podnikanie, start-upy), 
 • o vašej tvorbe a potrebách duše

Budem:

 • vás počúvať počas prechádzok v lese alebo pri krbe (závisí od počasia alebo časti dňa)
 • analyzovať s vami súčasný stav vášho bytia alebo podnikania (podľa toho, čo budete chcieť)
 • hľadať riešenia, ktoré vzniknú podľa vašich odpovedí na otázky

Cieľom je:

 • aby ste odchádzali s odpoveďami, ktoré hľadáte a nemáte na ne dostatok času, priestoru alebo vám chýba sprievodca

Cena mojich individuálnych konzultácií (podľa vyššie uvedených okruhov):

K pobytom vo Vílove v chalupe Kuranderka ponúkame: voľný pohyb po celom Vílove (veľký krytý altánok s výhľadom na lúku a les, ohnisko, záhradnú hojdačku, malý les s bosnohým chodníkom a hojdačkou medzi stromami, vtáči spev od rána do večera, lúka a jej bylinné dary, veľký les s možnosťou turistiky aj do vzdialenejších zákutí lesa – celkom vyše 6ha. V interiéri máte k dispozícii krb, energie, drevo, wifi a pokiaľ ste autom, tak aj  parkovanie).

Ak máte záujem o terapiu prácou alebo len o príjemnú fyzickú prácu vo Vílove, napíšte nám o tom. Je jej tu habadej pre ženy aj pre mužov a je nielen uzemňujúca, ale aj liečivá. V tichu, vlastne ani nie v tichu, lebo vtáčiky tu spievajú od skorého rána, a to aj za daždivého počasia.

Stravu – pokiaľ si ju pripravujeme spoločne, tak vegetariánsku a rozdelíme si náklady na ingrediencie, ale je možné si stravu aj objednať od okolitých dodávateľov.

Cena za pobyt vo Vílove

 • 45 eur / izba pre 1-2 osoby / bežné ceny za 24hodín vo Vílove
 • 33 eur / izba pre 1-2 osoby / E-ženy a ich rodinný príslušníci / 24hodín vo Vílove
 • pokiaľ si želáte izbu len pre seba a rady by ste mali nižšiu cenu. napíšte

Tieto ceny platia za predpokladu čerpania vyššie uvedených konzultačných služieb, pokiaľ konzultácie ani 1x nečerpáte, dohodneme si s vami adekvátne ceny, ktoré sú zväčša závislé od zámerov vášho pobytu, vašej chuti pre prípadnú výpomoc prostredníctvom fyzickej práce, termínov a obsadenosti zo strany našich hostí.

Termíny si dohadujeme individuálne 

Gabi Revická – venujem sa podnikaniu, autorom a skúmaniu ľudskej duše. Medzi moje najvzácnejšie talenty patria: vymýšľajúca, vizionárka, strategická, spoločenská, akčná. Využívam ich pri hľadaní stratégií a plánov u seba aj u mojich klientov. 

Chalupa Kuranderka je moja nemá učiteľka, naučila ma nevyhnutnosti, riešiť svoje strachy a prijať životné výzvy. Ponúkla mojej duši priestor na sebarealizácii v takých oblastiach kreativity, o ktorých sa mi ani nesnívalo, hoci moja fantázia je poriadne rozvinutá. Učím sa na nej spoznať samú seba viac, než som myslela, že sa vôbec dá. Príroda a jej zákony sú na tomto krásnom mieste pod lesom, veľkými učiteľmi. A dary nie najnovšej chalupy, ktorá je plná nedokonalostí, rovnako. 

Viac informácií o mne tu >>

Rozhovory: vediem najradšej naživo, ale veľmi si vychutnávam aj moju novú prácu v rámci projektu Audio-rádio Vílovo. Publikovala som niekoľko rozhovorov pre časopis Vitalita /autor kníh o Anastázii – Vladimír Megre, autorka vibračných esencií Araretama – Sandra Epstein z Brazílie, atď/. Milujem zdieľania. Zdieľam so ženami v rámci mojich podporných skupín, v rámci stretnutí vo Vílove, ale aj v rámci mojich online aktivít nielen pre E-ženy, ale aj v rámci našej etiko-terapeutickej “sangy”.

Kontakt: gabi@e-zeny.sk

Comments are closed.