Poďte s nami napísať spoločnú knihu alebo vlastnú rodovú knihu

Rada by som s vami pozdieľala niečo osobné, čo zasiahlo nie len môj súkromný, ale aj pracovný život.

Pred pár dňami som sa rozlúčila s mojim ocinom. Bol veľmi chorý a veľmi trpel. Smrť bola už vykúpením. Hoci sme čakali, že budeme v rodine veľa plakať, dejú sa nám úsmevné situácie, ktoré pripisujeme jeho veselej duši. Prvá sa udiala, keď sme s maminou zašli za kňazom, aby sme dohodli podrobnosti poslednej rozlúčky. Ďalšia sa prihodila priamo na pohrebe a akoby to nemalo konca. Vypočula som si krátku prednášku autora knihy Hovory s Bohom, v ktorej prízvukoval, že náhody neexistujú a odvtedy si všímam znamenia ešte viac a uvedomujem si, že život je vlastne plný indícii. Prijímam, čo prichádza a učím sa dešifrovať odkazy, akým som predtým nevenovala pozornosť. 

Po dlhšom čase som sa začala venovať mojej prvej knihe, v ktorej som písala aj o mojej Babičke. Minulý týždeň som nahrala úryvok – poviedku, ku ktorej som sa vrátila vďaka jednému mladému dievčaťu s dramatickým životným príbehom. Ak máte chuť prečítať si viac o nevšednom marketingu mojej knihy alebo si chcete vypočuť krátku poviedku v mojom podaní, nájdete ju na mojom webe revicka.sk

Udalosti posledných dní ma vyzvali k tomu, aby som smerovala svoje písanie aj k rodovým knihám a rada by som si k nim prizvala zopár autorov, pokojne aj takých, ktorí ešte nič nenapísali. Ak vás vábi napísať knihu pre váš rod, neváhajte, napíšte mi, zladíme si termíny pre novú autorskú skupinu.

Gabi Revická, zakladateľka autorskej školy Literario.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  • Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?


    Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?