Poďte s nami napísať spoločnú knihu alebo vlastnú rodovú knihu

Milí naši čitatelia,

tento rok vyšli knihy štyrom našim absolventkám. Keď sa obzriem späť a vidím, ako sme fungovali, ako sme začali robiť webináre a improvizovali s témami – bola to doslova práca na kolene. Považujem to za mimoriadny úspech. V minulosti sme vybavovali rôznych profesionálnych lektorov a nemáme s tým v pláne prestať, lebo ich vstupy sú veľmi obohacujúce, dokonca už v blízkej dobe budeme pokračovať webinárom so vzácnou lektorkou, ktorá zavše rozšíri naše vedomie o gramatike a štylistike, s pani Melichárkovou z vydavateľstva Tatran.

Rada by som s vami pozdieľala niečo osobné, čo zasiahlo nie len môj súkromný, ale aj pracovný život.

Pred pár dňami som sa rozlúčila s mojim ocinom. Bol veľmi chorý a veľmi trpel. Smrť bola už vykúpením. Hoci sme čakali, že budeme v rodine veľa plakať, dejú sa nám úsmevné situácie, ktoré pripisujeme jeho veselej duši. Prvá sa udiala, keď sme s maminou zašli za kňazom, aby sme dohodli podrobnosti poslednej rozlúčky. Ďalšia sa prihodila priamo na pohrebe a akoby to nemalo konca. Vypočula som si krátku prednášku autora knihy Hovory s Bohom, v ktorej prízvukoval, že náhody neexistujú a odvtedy si všímam znamenia ešte viac a uvedomujem si, že život je vlastne plný indícii. Prijímam, čo prichádza a učím sa dešifrovať odkazy, akým som predtým nevenovala pozornosť. 

Po dlhšom čase som sa začala venovať mojej prvej knihe, v ktorej som písala aj o mojej Babičke. Minulý týždeň som nahrala úryvok – poviedku, ku ktorej som sa vrátila vďaka jednému mladému dievčaťu s dramatickým životným príbehom. Ak máte chuť prečítať si viac o nevšednom marketingu mojej knihy alebo si chcete vypočuť krátku poviedku v mojom podaní, nájdete ju na mojom novom webe revicka.sk

Udalosti posledných dní ma vyzvali k tomu, aby som smerovala svoje písanie aj k rodovým knihám a rada by som si k nim prizvala zopár autorov, pokojne aj takých, ktorí ešte nič nenapísali. Ak vás vábi napísať knihu pre váš rod, neváhajte, napíšte mi, zladíme si termíny pre novú autorskú skupinu.

Avizujem prvý termín:

24.11.2020 od 18:00hod, info nájdete na revicka.sk/udalosti/ 

Ak by ste v tento dátum nemohli, napíšte, plánujem aj ďalšie termíny. 

Zároveň vytváram priestor aj pre skupinu autorov (samozrejme, každý z vás v nej bude za seba), ktorá má príležitosť vydať spolu, pod hlavičkou Literaria spoločnú knihu. Vydáme spolu knihu, zatiaľ len v e-verzii a uvidíme, kam to bude smerovať. Nesmierne sa teším, keď spoluautorom predstavím témy, do ktorých sa majú zapojiť. Priniesol mi ich sám život a už teraz sa usmievam, koľko zábavy a radosti nám takéto smerovanie môže priniesť. 

Inak, Neale Donald Walsch mi akokeby zasvietil na to, čo mám sledovať a Deva Premal s Mittenom zase ako byť vo flow/ výborný tip na online konferenciu – ak vás to zaujíma – odporúčam Flow Summit, ktorý sa ešte dnes prebieha a je plný vzácnych rečníkov  – nech sa páči – LINK pre vás

Teším sa na vaše spätné väzby

Gabi Revická, zakladateľka autorskej školy Literario.eu

Chcete mať so mnou aktívnejší kontakt?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *